ШРЕДЕР ОТРИМАВ НАГОРОДУ «РОЗУМНЕ МІСТО»!

ШРЕДЕР ОТРИМАВ НАГОРОДУ «РОЗУМНЕ МІСТО»!

 

                                     ШРЕДЕР ОТРИМАВ НАГОРОДУ «РОЗУМНЕ МІСТО»!

 
Шредер у партнерстві з “Atkins Global” став першим переможцем конкурсу дизайну в категорії «розумне місто», оголошеному лондонським «The City Centre». Мета конкурсу — продемонструвати потенційні переваги впровадження смарт-технологій в Квадратній милі Лондону.

Вже тривалий час Лондон є центром технологічних інновацій, де з подальшим розвитком інфраструктури бачення «Розумного міста» та реальність наближаються один до одного. Наш проект-номінант «Ключ до міста» використовує додаток доповненої реальності для смартфонів. Завдяки вуличним меблям з підтримкою смарт-технологій, додаток допомагає жителям і гостям столиці насолоджуватися зеленим простором міста.

Рішення від Шредер і «Atkins Global» пропонує містобудівникам нове стратегічне бачення, яке дозволяє скористатися прихованими аспектами взаємопов’язаної інфраструктури міста. Впровадження розумних технологій освітлення є ключовим компонентом у формуванні бачення «розумного міста» майбутнього.

Бенджамін О’Коннор, директор «The City Centre», зауважує: «Багато хто пов’язує слово «розумний» з суто технологічним підходом. Безумовно, технології відіграють велику роль, проте ключовим фактором у розвитку «розумного» міста є інновації. Додаток «Ключ до міста» від Шредер і Аткінс, власне, має інноваційний підхід, підкреслює унікальний характер зелених насаджень міста».
Пітер Мюррей (зліва) від «The City Centre» вручає нагороду Саймону Ньюкомбу (праворуч) і Нілу Манторпу (посередині).
Саймон Ньюкомб, проектант і менеджер з розвитку бізнесу британської компанії Шредер, та Ніл Манторп, головний ландшафтний архітектор в Аткінс, коментують: «Було чудово працювати разом над розробкою унікальної і інноваційної стратегії. Ми сподіваємося, що ця ідея сприятиме розвитку концепції смарт-сіті і заохотить до створення більш здорових, більш активних вулиць і громадських просторів в центрі Лондону

«Технологічні інновації у вигляді доповненої реальності, оцінки якості повітря, доступності електричної зарядки автомобіля і підвищення безпеки матимуть вирішальне значення для розкриття прихованих аспектів міських вулиць і просторів.»

У всьому світі компанія Шредер відіграє провідну роль у впровадженні розумних технологій освітлення. Серед нових рішень – освітлювальні колони ШАФЛ, розроблені для заохочення інтерактивності і соціальних зв’язків в громадських місцях.

ШАФЛ — ідеальний інструмент для створення привабливого, безпечного, сталого громадського простору з можливістю соціальної взаємодії.
ШАФЛ встановлено в більш, ніж 15 країнах світу, зокрема вперше у Великобританії — поблизу стадіону MK в Мілтон-Кейнс. ШАФЛ поєднує в єдиній колоні енергоефективне світлодіодне освітлення,  відеоспостереження, систему сповіщення (PA), WiFi та пристрій для електричної зарядки авто.

Рішення, завдяки якому Шредер переміг у конкурсі, буде експонуватися в лондонському «The City Centre» до грудня 2017. Більше інформації за посиланням: http://www.thecitycentre.london/exhibitions-events/